بخش مشاوره | شرکت برهان

سازمان‌های امروزی به چابکی و نوآوری برای ارائه تجربیات دیجیتالی بدون‌درز در هر زمان و هر مکان نیاز دارند. در پاسخ به این نیاز، اکوسیستم‌های مشتری، کارمند و تامین‌کننده، پیچیده‌تر، مرتبط‌تر و بازتر شده‌اند. همزمان، تهدیدها و خطرات سایبری با سرعت و پیچیدگی بالا در حال افزایش است. گسترش اکوسیستم‌های دیجیتال و متصل همراه با افزایش کار از راه دور و اقتصاد گیگ، حجم، سرعت و تنوع هویت‌های دیجیتال (انسانی و غیرانسانی) برای مدیریت به طور تصاعدی در حال افزایش است. در چنین محیطی، سازمان‌ها چگونه می‌توانند همزمان با حفظ چابکی و نوآوری، دسترسی هویت‌های دیجیتالی به اطلاعات حیاتی را تضمین کنند؟

معرفی بخش مشاوره برهان

مدیران سازمان‌ها برای همگامی با تغییرات می‌توانند از دانش مشاورین خارج از سازمان استفاده کنند. مشاور فردی است که می‌تواند با بهره‌گیری از تخصص و تجربه روی یک فرد،‌ گروه یا سازمان تأثیر بگذارد اما از قدرت مستقیم برای ایجاد تغییر یا اجرای برنامه‌ها برخوردار نیست. مشاوره مدیریت مجموعه‌ گسترده‌ای از فعالیت‌های مرتبط با کسب‌وکار از جمله تدوین استراتژی، تحقیقات بازار، بهبود عملکرد، فناوری اطلاعات، تحول دیجیتال، استراتژی امنیت و … را پوشش می‌دهد. مشاور در دنیای واقعی می‌تواند یک متخصص، تسهیل‌گر، بازوی اجرایی و … باشد که برای کاهش ریسک تصمیم‌گیری در کنار مدیران قرار می‌گیرد.

مشاوره مدیریت برهان بر روی حل مسائل مدیریتی سازمان به منظور دستیابی به عملکردی بالاتر و همچنین تحقق اهداف استراتژیک آن تمرکز دارد. برهان برای حل مسائل پیچیده مدیریتی، گرفتن تصمیمات، ایجاد ارزش، به حداکثر رساندن بهره‌وری و رشد و همچنین بهبود عملکرد کسب‌وکار و ثبات و پایداری آن در کنار شما خواهد بود.

مشاوران مدیریت برهان از دانش و مهارت‌های تخصصی خود برای ارائه مشاوره و انتقال تجربه عینی و دانش اندوخته خود استفاده می‌کنند تا مهارت‌های مدیران سازمان را توسعه دهند. مشاورین مدیریت ما در برهان برای این منظور گام‌های کلی زیر را طی می‌کند.

مشاوره مدیریت برهان

خدمات بخش مشاوره برهان

سازمان‌ها به طور مداوم در حال تکامل هستند تا در پاسخ به نیازهای متغیر، ارزش را به مشتریان، شهروندان، کارکنان و سهامداران ارائه دهند. مشاوران ما با همگام ماندن با فناوری‌ها، اکوسیستم‌ها و تهدیدات به سرعت در حال تغییر، آماده هستند تا به شما در دستیابی به تعادل مناسب بین اتصال، چابکی و اقدامات مدیریت ریسک کمک کنند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که دسترسی مناسب به هویت مناسب در زمان مناسب و به دلایل مناسب داده می‌شود.

دانش جامع در حوزه هویت دیجیتال از طریق تحقیقات جاری، دیدگاهی همه‌جانبه از طریق موقعیت‌یابی بین‌المللی، ارتباط تنگاتنگ اما بی‌طرف با همه ذی‌نفعان بازار و شیوه‌های کاری استاندارد مطابق با تجارب چندین ساله و دانش نهادینه در مورد هویت و مدیریت هویت دسترسی به ما در شرکت برهان کمک می‌کند تا در مسیر تغییرات در کنار شما باشیم.

هر سازمانی هنگام شروع یک برنامه مدیریت هویت و دسترسی با مجموعه‌ای از چالش‌های خاص خود مواجه است که عموماً با اهداف دوگانه مدیریت منابع جدید ریسک و تسهیل فرآیندهای تجاری جدید در ارتباط است. یافتن مجموعه‌ای مناسب از ابزارها برای مقیاس‌پذیری زیرساخت مدیریت هویت و دسترسی، تأمین دسترسی ایمن برای همه کاربران و فعال کردن کسب‌وکار برای تعامل با مشتریان و شرکاء تنها بخشی از این مسیر پرچالش است. راه‌حل‌های مشاوره برهان برای تسهیل تعریف یک نقشه راه پایدار در میان طیف متنوعی از سهامداران و پشتیبانی از راه‌اندازی یک برنامه موفق مدیریت هویت و دسترسی طراحی شده‌اند.

ما به رهبران و مدیران ارشد سازمان های بزرگ و متوسط کمک می‌کنیم تا برای چیره شدن بر مسائل پیچیده حوزه تأمین امنیت و تسهیل دسترسی به منابع، تصمیمات درست و به موقع بگیرند و از فرصت‌های پیش رو بیشترین بهره را ببرند.

مشاوره هویت برهان

ما با یک استراتژی متمرکز مشاوره می‌دهیم. شایستگی اصلی ما پروژه‌های مشاوره‌ای ناب و کارآمد با متدولوژی کاملاً اثبات شده است. مشتریان ما در بخش‌های خصوصی و دولتی از تخصص یک شرکت تحلیل‌گر با تجربه بهره می‌‎برند. ما در شناسایی و تعریف راه‌حل‌های استراتژیک برای چالش‌هایتان در کنار شما خواهیم بود تا برای حل مسائل و چالش‌های پیش روی سازمان و کسب‌وکار خود:

  • یک راهکار مطابق با نیازها و الزامات موجود و مطابق با آخرین دستاوردهای جهانی ارائه دهید؛
  • سطوح امنیتی را افزایش دهید و خطرات تجاری را به حداقل برسانید؛
  • کارایی را افزایش داده و اثربخشی را بهبود بخشید؛
  • یک رویکرد پایدار و سازگار با الزامات نظارتی ایجاد کنید.
  • موقعیت بازار  خود را بهبود بخشید؛
  • مدل‌های کسب‌وکار جدید ایجاد کنید؛

این بخش متناسب با نیازهای ابراز شده از جانب بخش‌های دولتی و خصوصی به ارائه راهبرد و راه‌کار، نقشه راه، برنامه‌عملیاتی و مشاوره جهت پیاده‌سازی فرآیندهای گسترده مدیریت هویت و دسترسی بسترسازی برای استقرار هویت دیجیتال در سازمان‌ها می‌پردازد.

از مهم‌ترین خدمات این بخش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مشاوره در حوزه تدوین برنامه‌های کلان راهبردی و تدوین برنامه‌های اجرایی بخش دولتی
  • تدوین اسناد راهبردی متناسب با نیاز سطح عالی کشور در حوزه مدیریت هویت و دسترسی
  • تجزیه‌وتحلیل نیازها و مسائل ملی در حوزه زیست‌بوم احراز هویت ملی و ارائه راه‌کار و راه‌حل
  • ارائه برنامه‌های کاربردی مدیریت هویت و دسترسی در تمام سطوح از مرحله طراحی تا اجرا
بخش مشاوره | شرکت برهان
مشاوره / منبع