دعوت به همکاری با شرکت برهان

دعوت به همکاری

/
شرکت دانش‌بنیان راهبران هویت مجازی آینده (برهان)، فعال در زمینه هویت دیجیتال و فضای سایبری درصدد جذب تعدادی از فارغ‌التحصیلان یا دانشجویان سال آخر در مقطع کارشناسی ارشد/ دکتری است.
فصلنامه هویت دیجیتال شماره شانزدهم

فصلنامه هویت دیجیتال شماره شانزدهم تابستان 1401

شماره شانزدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محتوای متنوعی به‌ویژه در حوزه صنعت کشاورزی برای فصل تابستان 1401 منتشر شد. از این شماره، بخش‌های جدیدی با عناوین «نقش هوش مصنوعی در هویت دیجیتال» و «نقش هویت دیجیتال در امنیت سایبری» به فصلنامه هویت اضافه شده است.
شاخص‌های حاکمیت سایبر

وبینار شاخص‌های حاکمیت سایبر

فضای سایبر یکی از موارد غیر قابل اجتناب برای جوامع است. از این روی دولت‌ها در راستای دستیابی به رسالت خود ملزم به شناخت آن هستند تا تصمیمات مناسبی را اتخاذ کنند. گستردگی این فضا و تاثیر آن بر روی تمام جنبه‌های زندگی بشر از جمله فرهنگ، اخلاق و حتی مرزهای یک کشور بر پیچیدگی آن افزوده است.
EUDI

کیف هویت دیجیتال اتحادیه اروپا

/
کمیسیون اتحادیه اروپا چارچوبی را برای هویت دیجیتال اروپایی پیشنهاد کرد که برای همه شهروندان اتحادیه اروپا، ساکنان و مشاغل در اتحادیه اروپا در دسترس خواهد بود. شهروندان می‌توانند هویت خود را با این چارچوب ثابت کنند و اسناد الکترونیکی خود را به واسطه کیف هویت دیجیتال اروپایی خود به اشتراک بگذارند. کشورهای عضو اتحادیه اروپا طبق مقررات جدید، کیف هویت را به شهروندان و مشاغل ارائه می‌دهند که ممکن است توسط مقامات دولتی یا نهادهای خصوصی ارائه شود. این چارچوب جدید همه اروپایی‌ها را قادر می‌سازد تا به طیف گسترده‌ای از خدمات آنلاین دسترسی داشته باشند.
فصلنامه هویت دیجیتال شماره پانزدهم بهار 1401

فصلنامه هویت دیجیتال شماره پانزدهم بهار 1401

/
شماره پانزدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محتواهای متنوعی به ویژه در حوزه صنعت گردشگری و هویت دیجیتال برای فصل بهار 1401 منتشر شد. از این شماره، بخش‌های جدیدی با عناوین «تحلیل اسناد و قوانین» و «حکمرانی» به فصلنامه اضافه شده است.
هویت دیجیتال و حاکمیت فضای سایبر

هویت دیجیتال و حاکمیت فضای سایبر

/
هویت دیجیتال و حاکمیت فضای سایبر عنوان وبیناری است که با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس و شرکت راهبران هویت مجازی آینده (برهان)، در روز شنبه 29 مرداد ۱۴۰1 از ساعت 14:00 الی 15:30 برگذار گردید.
هویت دیجیتال و حاکمیت فضای سایبر

وبینار هویت دیجیتال و حاکمیت فضای سایبر

/
رشد اینترنت و افزایش بکارگیری فناوری‌ اطلاعات در سال‌های گذشته منجر به ظهور عصر دیجیتال شده است.  تحولات عصر دیجیتال به کشورها و دولت‌ها نشان داد که مرزهای جغرافیایی و رویکردهای پیشین برای کشورداری، توسعه اقتصادی، خدمت‌رسانی به شهروندان و تامین امنیت چه در سطح ملی و بین المللی کافی نیست. مفاهیمی همچون فضای سایبر، فضای دیجیتال و هویت دیجیتال از بستر این تحولات پدیدار شده است.
مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک

مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها

/
مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها عنوان وبیناری است که با هدف آشنایی هر چه بیشتر ذی‌نفعان با پتانسیل‌های هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها برگزار گردید.
مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک

وبینار مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها

/
اصطلاح نئوبانک برای اولین بار در سال 2017 برای توصیف ارائه دهندگان خدمات مالی مبتنی بر فناوری‌های نوین به‌ کار برده شد اما مفهوم نئوبانک، بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ ظهور کرد و با ایجاد میدان رقابت با بانکداری سنتی، نیاز به شعبه‌های فیزیکی بانک را کنار زد و اکنون در برخی کشورهای جهان تصویری متفاوت از بانکداری را آفریده است.
مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات

مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات

/
مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات خلاصه وبیناری است که با هدف بررسی پتانسل‌های هویت دیجیتال برای توسعه صنعت مالیات برگزار شده است.