EUDI

کیف هویت دیجیتال اتحادیه اروپا

/
کمیسیون اتحادیه اروپا چارچوبی را برای هویت دیجیتال اروپایی پیشنهاد کرد که برای همه شهروندان اتحادیه اروپا، ساکنان و مشاغل در اتحادیه اروپا در دسترس خواهد بود. شهروندان می‌توانند هویت خود را با این چارچوب ثابت کنند و اسناد الکترونیکی خود را به واسطه کیف هویت دیجیتال اروپایی خود به اشتراک بگذارند. کشورهای عضو اتحادیه اروپا طبق مقررات جدید، کیف هویت را به شهروندان و مشاغل ارائه می‌دهند که ممکن است توسط مقامات دولتی یا نهادهای خصوصی ارائه شود. این چارچوب جدید همه اروپایی‌ها را قادر می‌سازد تا به طیف گسترده‌ای از خدمات آنلاین دسترسی داشته باشند.
سامانه‌های هویتی در صنعت بیمه

هویت دیجیتال و حاکمیت فضای سایبر

/
هویت دیجیتال و حاکمیت فضای سایبر عنوان وبیناری است که با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس و شرکت راهبران هویت مجازی آینده (برهان)، در روز شنبه 29 مرداد ۱۴۰1 از ساعت 14:00 الی 15:30 برگذار گردید.
هویت دیجیتال و حاکمیت فضای سایبر

وبینار هویت دیجیتال و حاکمیت فضای سایبر

/
رشد اینترنت و افزایش بکارگیری فناوری‌ اطلاعات در سال‌های گذشته منجر به ظهور عصر دیجیتال شده است.  تحولات عصر دیجیتال به کشورها و دولت‌ها نشان داد که مرزهای جغرافیایی و رویکردهای پیشین برای کشورداری، توسعه اقتصادی، خدمت‌رسانی به شهروندان و تامین امنیت چه در سطح ملی و بین المللی کافی نیست. مفاهیمی همچون فضای سایبر، فضای دیجیتال و هویت دیجیتال از بستر این تحولات پدیدار شده است.
مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک

مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها

/
مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها عنوان وبیناری است که با هدف آشنایی هر چه بیشتر ذی‌نفعان با پتانسیل‌های هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها برگزار گردید.
مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک

وبینار مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها

/
اصطلاح نئوبانک برای اولین بار در سال 2017 برای توصیف ارائه دهندگان خدمات مالی مبتنی بر فناوری‌های نوین به‌ کار برده شد اما مفهوم نئوبانک، بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ ظهور کرد و با ایجاد میدان رقابت با بانکداری سنتی، نیاز به شعبه‌های فیزیکی بانک را کنار زد و اکنون در برخی کشورهای جهان تصویری متفاوت از بانکداری را آفریده است.
مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات

مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات

/
مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات خلاصه وبیناری است که با هدف بررسی پتانسل‌های هویت دیجیتال برای توسعه صنعت مالیات برگزار شده است.
عضویت برهان - نظام صنفی

عضویت برهان در نظام صنفی رایانه‌ای

شرکت برهان (راهبران هویت مجازی آینده) پس از طی فرآیند تعیین شده به عضویت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای درآمد.
فصلنامه هویت دیجیتال شماره چهاردهم زمستان 1400

شماره چهاردهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

/
شماره چهاردهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محتواهای متنوعی به‌ویژه در حوزه صنعت بیمه و هویت دیجیتال برای فصل زمستان 1400 منتشر شد.
مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات

وبینار مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات

/
هویت دیجیتال یک عنصر کلیدی صنعت مالیات در عصر دیجیتال است. استقرار یک نظام مدیریت هویت دیجیتال منجر به شناسایی و احراز دقیق مؤدیان مالیاتی شده و درآمدها، هزینه‌ها، حساب‌های بانکی، املاک و خریدوفروش‌ها در یک سیستم مکانیزه و یکپارچه مشخص می‌شود.
سامانه‌های هویتی در صنعت بیمه

بررسی سامانه‌های هویتی در صنعت بیمه

/
معاونت پژوهش و فناوری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس و شرکت راهبران هویت مجازی آینده (برهان)، در روز شنبه 31 اردیبهشت ۱۴۰1 از ساعت 14:00 الی 15:30، وبیناری را تحت عنوان "بررسی سامانه‌های هویتی در صنعت بیمه " با سخنرانی دکتر حمیدرضا پروازی دارای دکترای مدیریت استراتژیک دانشگاه تهران و مدیر کسب‌وکارهای نوین بیمه تجارت نو، دکتر هاتف رسولی با درجه دکتری مدیریت فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت برهان و مهندس فرشته احمدی دانش آموخته دوره عالي تحول ديجيتال دانشگاه تهران و تحلیل‌گر ارشد هویت دیجیتال در شرکت برهان برگزار کرد.