کاربر گرامی لطفاً قوانین و مقررات ارائه شده را جهت استفاده بهینه از خدمات وب‌سایت راهبران هویت مجازی آینده (برهان) به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‌سایت برهان هنگام استفاده از پروفایل شخصی، رسانه‌های تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط این وب‌سایت به معنای آگاهی، پذیرش شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات برهان است.

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین برهان از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های برهان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و مقررات مرتبط با کاربر است. در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های برهان ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

 محتوا

برهان نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است برهان تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

وب‌سایت برهان هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سرویس‌‏های سایت آن‏ گونه که هست ارائه می‏‌شود و وب‌سایت برهان تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را بر عهده ندارد.

وب‌سایت برهان ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات سایت برهان شامل قوانین و مقررات حق تکثیر شده و به سایت برهان تعلق دارد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام یا دیگر بخش‌های وب‌سایت درج کرده است به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت برهان اقدام کند.

 سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

برهان به اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. برهان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی (Privacy) شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت برهان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات برهان، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط برهان جزئی از اموال برهان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار برهان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای برهان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط برهان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار برهان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات برهان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی www.Borhanid.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 سیاست قیمت‌گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در برهان مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به‌روزرسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالاهای فیزیکی بسته به شرایط سفارش ممکن است جداگانه محاسبه شود که در فرم سبد خرید اطلاع‌‌‏رسانی می‌‏شود.

 ثبت و پردازش سفارش

  • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. برهان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
  • برهان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی برای برهان محفوظ است.
  • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در وب‌سایت برهان، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای برهان محفوظ است. برهان در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت برهان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.​
  • کاربران باید فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری به منزله مورد تایید بودن صحت آن‌ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، برهان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
  • با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آن‌ها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه «تکمیل اطلاعات حقوقی» و وارد کردن مشخصات سازمان مورد نظر برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.

 نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در برهان، اشتراک‌گذاری تجربه‌ خرید و کاربری محصولات و خدماتی است که به فروش می‌رسد. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد. نظرات ارسالی کاربران پس از بررسی و تأیید کارشناسان بر روی وب‌سایت قابل مشاهده خواهد بود.

 ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که از سرویس‌‏ها و خدمات برهان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به برهان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که برهان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه امکان دارد برهان برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه برهان را در پروفایل خود لغو کنند.

 خاتمه/ فسخ عضویت

در صورت بروز موارد نقض شامل این تعهدات یا هر قوانین و مقررات قابل اجرا، کلاهبرداری یا سوء استفاده از عضویت یا آسیب و ضرر رساندن به برهان یا سایر کاربران، عضویت لغو می‌شود و هزینه آن مرجوع نخواهد شد.

 قانون صالح

این شرایط مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران اجرا و تفسیر می‌شود. در صورت بروز هرگونه اختلاف، ادعا، مغایرت که به هر نحوی با شرایط قرارداد مرتبط باشد مراجع صالح، دارای صلاحیت رسیدگی به آن هستند. ( با قبول این شرایط حق مراجعه و شکایت رو از خود سلب و ساقط می‌نماید)

 قوه قهریه

تمامی قوانین و مقررات مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، برهان هیچ گونه مسئولیتی ندارد. برهان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده در بخش «تماس با ما» با شرکت راهبران هویت مجازی آینده (برهان) در میان بگذارید.