,

حضور برهان در کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش

حضور برهان در کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش

حضور برهان در کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش با سخنرانی دکتر هاتف رسولی در کارگاه تحولات و چالش‌های هویت دیجیتال مسجل شد.

انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی «یازدهمین کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش» را به صورت مجازی برگزار می‌کند.

این کنفرانس در تاریخ 2 و 3 دی ماه، با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری اطلاعات و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی و صنعتی در این زمینه و فراهم کردن بستری مناسب برای توسعه‌ی زمینه‌های مطرح در کنفرانس، با تمرکز بر زمینه‌های نو و کاربردهای آن برگزار می‌کنند.

تحولات و چالش‌های هویت دیجیتال در دوران شیوع ویروس کرونا

برای این دوره از کنفرانس، کارگاه‌هایی در موضوعات کلیدی کنفرانس پیش‌بینی شده است. در کارگاهی که با عنوان «تحولات و چالش‌های هویت دیجیتال در دوران شیوع ویروس کرونا» برگزار خواهد دکتر هاتف رسولی، مدیر عامل شرکت برهان به عنوان سخنران حضور خواهد داشت. توضیحات ارائه شده در مورد این کارگاه را در ادامه مرور می‌کنیم:

هویت دیجیتال و ویروس کرونا تاثیر دوسویه بر هم داشته‌اند. از سویی مدیریت هویت دیجیتال به عنوان یک راهکار راهبردی و مهم در جهت کنترل این بیماری مورد استفاده قرار گرفته است و از سویی دیگر نوآوری‌ها، پیشرفت‌ها و چالش‌های قابل توجهی در حوزه هویت دیجیتال اتفاق افتاده که ناشی از این بیماری بوده است.

از سویی دیگر پیش بینی روندهای فناوری در سال‌های آینده از این بیماری متاثر شده است. در عین حال، ردپای هویت دیجیتال بنا به دو دلیل بیش از پیش در این روندها دیده می‌شود.

یکی اینکه با گسترش و پیچیدگی فضای سایبری و پیشرفت فناوری، چالش‌های هویت دیجیتال نیز افزایش می‌یابد و دوم اینکه با گسترش شیوع ویروس کرونا و حذف حضور فیزیکی، هویت دیجیتال کلید طلایی تداوم کسب‌وکارها و ایجاد مزیت رقابتی برای سازمان‌ها در فضای سایبر است.

سرفصل‌های کارگاه

  • در این کارگاه سرفصل‌های زیر پوشش داده خواهند شد:
  • هویت دیجیتال چیست؟
  • چالش های هویت دیجیتال
  • بررسی تاثیرات ویروس کرونا بر هویت دیجیتال
  • بررسی تاثیرات هویت دیجیتال بر ویروس کرونا
  • تحلیل فناوری‌های نوظهور با رویکرد هویت دیجیتال
حضور برهان در کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش

حضور برهان در کنفرانس بین‌‌المللی فناوری اطلاعات و دانش