شماره هشتم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

,
شماره هشتم فصلنامه هویت دیجیتال

شماره هشتم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محوریت هویت دیجیتال و بانکداری برای فصل تابستان سال ۱۳۹۹ طرح‌ریزی و تهیه شده است.

شماره هشتم فصلنامه هویت دیجیتال

مروری بر محتوای فصلنامه هویت دیجیتال

سرمقاله شماره هشتم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با موضوع توسعه زیست‌بوم هویت دیجیتال در نظام بانکداری کشور به رشته تحریر در آمده است. در بخش واژه‌نامه به مباحث مربوط به چرخه عمر هویت و عناصر پشتیبان آن پرداخته شده است.

این شماره از فصلنامه هویت دیجیتال در بخش چالش‌های هویت دیجیتال در ایران، چالش‌های هویت دیجیتال و بانکداری را بررسی نموده است. همچنین در سایر بخش‌های فصلنامه مباحثی همچون: ضرورت توجه به هویت دیجیتال در صنعت بانکداری و پرداخت، اهمیت دوره‌های آموزشی هویت دیجیتال، گزارشی از کنفرانس هویت دیجیتال و بازار خدمات بانکی، مالی و بیمه، جدیدترین فناوری پرداخت‌های خرد با عنوان (Amazon One)، بررسی راهکار خارجی BankID به‌عنوان راهکاری در حوزه هویت دیجیتال و بانکداری و همچنین بررسی موسسه مالی بین‌المللی IIF و اسناد هویتی مرتبط با این موسسه ارائه شده است.

بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی

بخش بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی از شماره پنجم به محتوای فصلنامه هویت دیجیتال اضافه شده است. شرکت برهان در این بخش به بررسی بی‌طرفانه شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی می‌پردازد. در این شماره از فصلنامه هویت دیجیتال به ‌بررسی راهکار شناسایی مشتری ققنوس پرداخته شده است. ققنوس یک راه‌حل داخلی برای شناسایی مشتری در سیستم بانکی بر پایه توکن KYC و در بستر دفتر کل توزیع شده است. توضیحات تکمیلی پیرامون این سامانه را می‌توانید در شماره هشتم فصلنامه هویت دیجیتال مطالعه نمایید.

کاربران گرامی برای دانلود شماره هشتم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال می‌توانند با صرف ۳۰ ثانیه زمان جهت ثبت نام به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه، می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.

برای دسترسی به این محتوا لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید