شماره چهارم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

,
فصلنامه هویت دیجیتال شماره چهارم تابستان 98

شماره چهارم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال در دسترس عموم قرار گرفت. فصلنامه هویت دیجیتال از بخش‌های متنوعی از جمله واژه‌نامه اصطلاحات هویت دیجیتال، چالش‌ها و موضوعات جذاب این حوزه، اخبار جدید، رویدادها، استانداردهای بین‌المللی، راه‌حل‌های شرکت‌های معتبر نرم‌افزاری، اسناد راهبردی و حوزه‌های آکادمیک در حوزه هویت دیجیتال و … تشکیل شده است.

یکی از مهم‌ترین اهدافی که این نشریه دنبال می‌کند آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه هویت دیجیتال است. مخاطب این مجلد کلیه مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و امنیتی در سازمان‌های خصوصی و بالاخص دولتی هستند. امروزه جایگاه‌ها و نقش‌های سازمانی جدیدی مانند افسر ارشد هویت در حوزه هویت دیجیتال در سازمان‌ها تعریف می‌شود که کارکنان این سازمان‌ها را بیش از پیش با مدیریت هویت دیجیتال عجین کرده است.

هدف غایی این فصلنامه آن است که جایگاه و اهمیت احراز هویت دیجیتال در تأمین امنیت سایبری بیش از پیش روشن شود و در این زمینه گام‌های راهبردی و اجرایی مناسبی برداشته شود.

فصلنامه هویت دیجیتال شماره چهارم تابستان 98

سرفصل‌های شماره چهارم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

محتوای این شماره از فصلنامه با محوریت احراز هویت دیجیتال و مباحث عمومی مدیریت هویت و دسترسی با تمرکز بر استانداردها، اسناد بالادستی، معماری‌ها و مدل‌های هویت دیجیتال طرح‌ریزی و تهیه شده است.

در این شماره از فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال به مباحثی چون اهمیت احراز هویت دیجیتال در فضای مجازی، تعریف واژه‌های تخصصی مرتبط با احراز هویت و سطوح اطمینان، فناوری لیزر در احراز هویت دیجیتال، معرفی مقاله‌ای در باب بهبود پروتکل احراز هویت دیجیتال و بررسی این مقوله در اسناد راهبردی و پشتیبان در دولت فدرال کانادا پرداخته شده است.

همچنین مدل بلوغ مدیریت هویت و دسترسی، چالش‌های هویتی تلگرام، رویدادها و کنفرانس‌های بین‌المللی هویت دیجیتال، بررسی راه‌حل و محصول شرکت اوراکل، اسناد راهبردی و سازمان‌های حاکمیتی کانادا در این حوزه، رویکرد و متدولوژی پیاده‌سازی اکوسیستم هویت دیجیتال، استانداردهای اتحادیه بین‌المللی مخابرات، تقویم مهمترین رویدادهای آتی، اخبار و دیدگاه‌ها، همراه با معرفی کتاب، مقاله و دروه‌های آموزشی در حوزه هویت دیجیتال در سطح جهان بررسی و ارائه شده است.

کاربران گرامی برای دانلود این شماره از فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال می‌توانند با صرف ۳۰ ثانیه زمان جهت ثبت نام به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه، می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.

 

برای دسترسی به این محتوا لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید