وبینار احراز هویت در صنعت بانکی

وبینار احراز هویت در صنعت بانکی

وبینار احراز هویت در صنعت بانکی با هدف بررسی چالش‌ها و پیشرفت‌های اخیر در حوزه احراز هویت در بخش مالی و رویکردهای پیش روی این بخش برگزار خواهد شد. یکی از پیش‌نیازهای حیاتی برای ارائه خدمات آنلاین و غیرحضوری به مشتریان در بانک‌های کشور، هویت دیجیتال است. مدیریت هویت دیجیتال به بانک‌ها کمک می‌کند تا در یک فضای امن و قابل اعتماد خدمات متنوع و نوینی را ارائه و از این طریق رضایت مشتریان خود را بیش از پیش جلب نمایند.

احراز هویت در صنعت بانکی

همچنین احراز هویت دیجیتال یکی از پایه‌های بانکداری دیجیتال و ارائه خدمات دیجیتال نوآورانه به مشتریان است. در حال حاضر یکی از عوامل بازدارنده برای توسعه بسیاری از خدمات، عدم وجود زیرساخت احراز هویت مطمئن، کارآمد و مشتری محور است. با در اختیار داشتن این زیرساخت امکان طراحی خدمات مالی و بانکی جذاب و نوآورانه به‌صورت چابک، مشتری محور و امن فراهم خواهد شد.

بیشتر بخوانید: وبینار چهارم – هویت مبتنی بر بلاک‌چین، هم‌پیمانی سازمانی

جزییات وبینار

در راستای بررسی نقش احراز هویت دیجیتال در صنعت بانکی، یک رویداد آنلاین با عنوان «احراز هویت در صنعت بانکی» در روز شنبه مورخ 30 مرداد ماه 1400 از ساعت 12:00 الی 13:00 برگزار خواهد شد. این رویداد پنجمین رویداد از «سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال» است که به همت شرکت برهان (راهبران هویت مجازی آینده) و با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. میهمانان پنجمین وبینار خانم ناهید مهرابی، مدیر ارشد گروه بانکداری نوین داده ورزی سداد، آقای مهندس رضا میری، سرپرست گروه هوش مصنوعی پروژه احراز هویت دیجیتال از شرکت داده ورزی سداد و آقای دکتر هاتف رسولی، مدیرعامل شرکت برهان هستند. در این رویداد جایگاه مدیریت هویت دیجیتال با تمرکز بر احراز هویت در صنعت بانکی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

از علاقه‌مندان به حوزه هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای شرکت در وبینار «احراز هویت در صنعت بانکی» بر روی لینک رویداد کلیک بفرمائید.

https://vclass2.modares.ac.ir/b/moh-yfx-ctd-lrc

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از رویدادهای شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .