وبینار ضرورت مدیریت هویت دیجیتال برای کسب‌وکارها

,
ضرورت مدیریت هویت دیجیتال برای کسب‌وکارها

وبینار ضرورت مدیریت هویت دیجیتال برای کسب‌وکارها با هدف بررسی کاربردها و ضرورت‌های به کارگیری هویت دیجیتال در کسب‌وکارها و آخرین دستاوردهای سامانه امتا در این حوزه برگزار خواهد شد.

هویت و مدیریت آن موضوع جدیدی نیست و از زمانی که زندگی اجتماعی و شهری در بشر رایج شد. مسئله شناسایی و تمایز هویت‌ها و ارائه مجوزهای دسترسی برای دریافت خدمات و محصولات مورد نیاز آن‌ها مطرح بوده است. با گسترش فناوری اطلاعات و رسانه‌های اجتماعی و ارائه خدمات و محصولات به‌صورت آنلاین، هویت افراد فراتر از هویت شناسنامه‌ای آن‌ها رفت و مفهومی با عنوان «هویت دیجیتال» شکل گرفت.

ضرورت مدیریت هویت دیجیتال برای کسب‌وکارها

همچنین با توجه به همه‌گیری بیماری کووید 19 در جهان و ایران، مديريت هويت ديجيتال به‌عنوان يک توانمندساز مهم براي سودآوري کسب‌وکارها بالأخص کسب‌وکارهای دیجیتال محسوب می‌شود. در چنین شرایطی یکی از ملزومات ارائه و دریافت خدمات متنوع به‌صورت دیجیتالی، احراز هویت غیرحضوری است اما واقعیت آن است که برای برخورداری از یک احراز هویت آسان، مطمئن و امن باید از یک زیست‌بوم فراگیر برای هویت دیجیتال بهره برد و نباید فراموش کرد که احراز هویت دیجیتال صرفاً بخشی از زیست‌بوم مدیریت هویت دیجیتال است.

سلسله وبینارهای هویت دیجیتال

باید توجه داشت که اهمیت این موضوع به قدری در جهان حیاتی و مهم بوده است که شرکت‌های مختلفی به‌صورت تخصصی به موضوع مدیریت هویت دیجیتال پرداخته‌اند. در کشور ایران نیز شرکت راهبران هویت مجازی آینده (برهان) نیز با همین فلسفه وجودی تأسیس شده است و طرح‌های ملی مختلفی را به سرانجام رسانده است.

در همین راستا، به علت اهمیت بالای مدیریت هویت دیجیتال در کشور، شرکت برهان با همکاری معاونت پژوهشی و فناوری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برای اولین بار در کشور اقدام به طراحی و برگزاری سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال کرده است. به همین منظور، سومین رویداد از این سلسله وبینارها با عنوان ضرورت مدیریت هویت دیجیتال برای کسب‌وکارها در روز چهارشنبه مورخه 26 خرداد 1400 از ساعت 17 الی 18:30 برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید: وبینار چالش‌های و روندهای مدیریت هویت دیجیتال

وبینار هویت دیجیتال

سخنرانان وبینار ضرورت مدیریت هویت دیجیتال برای کسب‌وکارها

میهمانان این وبینار آقای دکتر هاتف رسولی مدیرعامل شرکت برهان، خانم مهندس فريبا تات مدير سامانه احراز مشتريان تجارت الکترونيک (امتا) و آقای دکتر صدرالدين نورالديني کارشناس ارشد سامانه امتا هستند. در این رویداد جنبه‌های مختلف مدیریت هویت دیجیتال براي کسب‌وکارها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

از علاقه‌مندان به حوزه موضوع مدیریت هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای شرکت در این رویداد بر روی لینک کلیک بفرمائید یا گوشی خود را مقابل کد QR قرار دهید.

همچنین علاقه‌مندان می توانند برای اطلاع از رویدادهای آینده شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .