چالش‌ها و روندهای مدیریت هویت دیجیتال

وبینار چالش‌ها و روندهای مدیریت هویت دیجیتال

وبینار چالش‌ها و روندهای مدیریت هویت دیجیتال با هدف بررسی آخرین تحولات حوزه هویت دیجیتال با حضور دکتر هاتف رسولی و دکتر نیما شمساپور برگزار خواهد شد.

هویت و مدیریت آن موضوع جدیدی نیست و از زمانی که زندگی اجتماعی و شهری در بشر رایج شد مسئله شناسایی و تمایز هویت‌ها و ارائه مجوزهای دسترسی برای دریافت خدمات و محصولات مورد نیاز آنها مطرح بوده است. با گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه خدمات و محصولات بصورت آنلاین، هویت افراد فراتر از هویت شناسنامه‌ای آنها رفت و مفهومی با عنوان «هویت دیجیتال» شکل گرفت.

چالش‌ها و روندهای مدیریت هویت دیجیتال

اهمیت این موضوع به قدری در جهان حیاتی و مهم بوده است که شرکت های مختلفی بصورت تخصصی به موضوع مدیریت هویت دیجیتال پرداخته‌اند. در کشور ایران نیز شرکت راهبران هویت مجازی آینده (برهان) نیز با همین فلسفه وجودی تاسیس شده است و طرح های ملی مختلفی را به سرانجام رسانده است.

سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال

در همین راستا، به علت اهمیت بالای مدیریت هویت دیجیتال در کشور، شرکت برهان با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برای اولین بار در کشور اقدام به برگزاری «سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال» کرده است. به همین منظور، دومین رویداد از این سلسله وبینارها  با عنوان “چالش‌ها و روندهای مدیریت هویت دیجیتال در روز شنبه مورخ 18 اردیبهشت 1400 از ساعت 17 الی 18:30 برگزار خواهد شد.

وبینار هویت دیجیتال

.

.

.

میهمانان این وبینار آقای دکتر هاتف رسولی  مدیرعامل شرکت برهان و آقای دکتر نیما شمساپور مدیرعامل شرکت یوآیدی هستند. در این رویداد چالش‌ها و روندهای مدیریت هویت دیجیتال مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

از علاقه‌مندان به حوزه هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای شرکت در وبینار “چالش‌ها و روندهای مدیریت هویت دیجیتال بر روی لینک وبینار کلیک بفرمائید یا گوشی خود را مقابل کد QR قرار دهید. همچنین برای ثبت‎‌نام و اطلاع‌رسانی می‌توانید به صفحه رویداد در وب‌سایت ایوند مراجعه نمایید. این وبینار روز شنبه مورخ 18 اردیبهشت 1400 از ساعت 17 الی 18:30 برگزار خواهد شد.

برای دسترسی به صفحه مربوط به محتوای این وبینار کلیک کنید.

همچنین علاقه‌مندان می توانند برای اطلاع از رویدادهای آینده شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .