فصلنامه هویت دیجیتال شماره دهم

شماره دهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

شماره دهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محوریت تحول دیجیتال و معرفی ابعاد مختلف یک زیست‌بوم هویت دیجیتال، برای فصل زمستان سال ۱۳۹۹ طرح‌ریزی و تهیه شده است.

فصلنامه هویت دیجیتال شماره دهم

مروری بر محتوای شماره دهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

سرمقاله شماره دهم فصلنامه هویت دیجیتال با موضوع «هویت دیجیتال بسترساز تحول دیجیتال» به رشته تحریر در آمده است. در بخش واژه‌نامه به واژه‌هایی در باب احراز هویت و دسترسی پرداخته شده است.

این شماره از فصلنامه هویت دیجیتال در بخش چالش‌های هویت دیجیتال در ایران، «هویت دیجیتال و چالش تروریسم» و در بخش چالش‌های هویت دیجیتال در خارج از ایران، «هویت دیجیتال و چالش دیپ‌فیک» را بررسی نموده است. همچنین در سایر بخش‌های فصلنامه مباحثی همچون: پیش‌بینی‌هایی درباره هویت دیجیتال در سال 2021، معرفی نمایشگاه تراکنش ایران، معرفی دوره آموزشی هویت دیجیتال Udemy، بررسی فناوری تشخیص چهره در تاریکی مطلق، معرفی راهکار هویت دیجیتال SingPass، بررسی مدل حکمرانی در زیست‌بوم هویت دیجیتال آمریکا و همچنین بررسی نقش شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی در زیست‌بوم هویت دیجیتال کشور ارائه شده است.

بیشتر بخوانید: شماره نهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی در فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

بخش بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی از شماره پنجم به محتوای فصلنامه هویت دیجیتال اضافه شده است. شرکت برهان در این بخش به بررسی بی‌طرفانه شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی می‌پردازد. در این شماره از فصلنامه هویت دیجیتال به ‌بررسی «راهکار مدیریت هویت دیجیتال گاندو از محصولات شرکت سامانه پرداز آریس» پرداخته شده است. توضیحات تکمیلی پیرامون این سامانه را می‌توانید در شماره دهم فصلنامه هویت دیجیتال مطالعه نمایید.

کاربران گرامی برای دانلود فصلنامه‌ها می‌توانند با صرف ۳۰ ثانیه زمان جهت ثبت نام، به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه، می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.

برای دسترسی به این محتوا لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *