شماره دوازدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

,
شماره دوازدهم فصلنامه هویت دیجیتال
شماره دوازدهم فصلنامه هویت دیجیتال

شماره دوازدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محتوای اختصاصی در مورد مدیریت هویت و دسترسی مشتری برای فصل تابستان 1400 منتشر شد.

مروری بر محتوای شماره دوازدهم

سرمقاله شماره دوازدهم فصلنامه هویت دیجیتال با موضوع «هویت دیجیتال مشتری، اهرمی برای بازتعریف مفهوم مشتری» به رشته تحریر درآمده است. 

همانند شماره قبلی فصلنامه، در این شماره نیز، خلاصه‌ای از نشست‌های تخصصی شرکت برهان با صاحب‌نظران و ذی‌نفعان زیست‌بوم هویت دیجیتال در قالب وبینارهای تخصصی ارائه شده است. در این شماره، نشست‌های برگزار‌شده در فصل تابستان با موضوعات: «هویت مبتنی بر بلاکچین و تسهیل هم‌پیمانی سازمانی، احراز هویت در صنعت بانکی و استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال در بانک‌ها» آورده شده است.

بیشتر بخوانید: شماره دهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

در ادامه در بخش رویدادها، همایش EIC 2021 مورد بررسی قرار گرفته است. در بخش راهکارهای داخلی به راهکار احراز هویت یکپارچه از شرکت متن‌باز سامان پرداخته شده و در بخش راهکارهای خارجی، راهکار Login.gov کشور آمریکا بررسی شده است.

در بخش کاربردها، هویت دیجیتال در نظام مالیاتی، در بخش راهبرد و رویکرد کشورها، معرفی هویت دیجیتال کشور نیوزیلند و در بخش فناوری‌ها، نسل جدید گیت‌های هوشمند، تشریح شده است.

در بخشِ از نگاه آمار، به مزایای اقتصادی استفاده از هویت دیجیتال در استرالیا پرداخته شده و در بخش درباره برهان، قابلیت‌های برهان در ارزیابی و رتبه‌بندی بازیگران بیان شده است. در نهایت، کتاب هویت دیجیتال با استفاده از بلاکچین در بخش کتاب‌ها معرفی شده است.   

کاربران گرامی برای دانلود فصلنامه‌ها می‌توانند با صرف 30 ثانیه زمان جهت ثبت‌نام، به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.

برای دسترسی به این محتوا لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *