فصلنامه هویت دیجیتال شماره ششم زمستان-98

شماره ششم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

محتوای شماره ششم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محوریت هویت دیجیتال و بانکداری و  مباحثی پیرامون ویروس کرونا، چالش‌ها، راهکارها و اثرات متقابل آن بر هویت دیجیتال طرح‌ریزی و تهیه شده است.

فصلنامه هویت دیجیتال شماره ششم زمستان-98

سرمقاله این شماره از فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال که به قلم دکتر هاتف رسولی نگارش شده است، اقتباسی از مقاله‌ای با عنوان اثرات متقابل ویروس کرونا و هویت دیجیتال است که به تازگی به رشته تحریر در آمده است. در بخش واژه‌نامه به مباحث تکمیلی در باب مدیریت هویت و فرآیندهای آن پرداخته شده است.

این شماره در بخش چالش‌های هویت دیجیتال، حریم خصوصی در صنعت بانکداری و در بخش چالش‌های هویت دیجیتال در ایران، چالش‌های بکارگیری رمز پویا در صنعت بانکداری را بررسی نموده است.

همچنین در سایر بخش‌های فصلنامه مباحثی همچون: مدیریت هویت دیجیتال در صنعت بانکداری، گزارشی از کنفرانس Know Identity، فناوری‌های معرفی شده در نمایشگاه CES 2020، بررسی راه حل شرکت oKta، شورای عالی مشورتی هویت برای توسعه ID4D، بررسی رویکردهای نوین با ویروس کرونا و ضرورت‌های هویت دیجیتال در بانکداری، بررسی استاندارد OAuth و بررسی وب‌سایت PYMNTS.COM ارائه شده است.

معرفی شرکت‌های داخلی

بخش بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی که از شماره قبل به محتوای فصلنامه اضافه شده است به بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی به‌صورت بی‌طرفانه می‌پردازد و در این شماره از فصلنامه به‌عنوان دومین شرکت، به بررسی راه‌حل داخلیِ پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی پرداخته است. توضیحات تکمیلی پیرامون این محصول را می‌توانید در شماره ششم این فصلنامه مشاهده نمایید.

کاربران گرامی برای دانلود شماره ششم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال می‌توانند با صرف ۳۰ ثانیه زمان جهت ثبت نام به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه، می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.