سامانه هویتی صنعت بیمه

وبینار بررسی سامانه‌های هویتی در صنعت بیمه

وبینار بررسی سامانه‌های هویتی در صنعت بیمه به منظور بررسی جایگاه و کاربرد هویت دیجیتال در صنعت بیمه و سامانه‌های موجود در این حوزه برگزار می‌شود

صنعت بیمه، در میان صنایع مالی ازجمله صنایعی است که مدیریت ریسک در آن به مثابه ستون فقرات است. میان مدیریت ریسک و مدیریت هویت دیجیتال یک ارتباط دوسویه وجود دارد. برای مدیریت بهتر ریسک‌ها در شرکت‌های بیمه‌ای باید به حوزه مدیریت هویت دیجیتال توجه ویژه‌ای داشت. زیرا مدیریت هویت دیجیتال فراتر از احراز هویت غیرحضوری است و علاوه بر مدیریت اعتبارنامه‌ها به مدیریت دسترسی‌ها، مدیریت هوشمندی هویت، مدیریت مجوزها، مدیریت اعتبارسنجی، مدیریت رفتارهای هویتی و بسیاری از موارد دیگر می‌پردازد.

سامانه هویتی در صنعت بیمه

جزییات برگزاری وبینار

در همین راستا، رویداد چهاردهم در روز شنبه 31  اردیبهشت ماه 1401  با عنوان «وبینار بررسی سامانه‌های هویتی در صنعت بیمه» از ساعت 14:00 الی 15:00 برگزار خواهد شد. این رویداد سرآغازی برای تبیین هر چه بهتر مشاغل و حرفه‌هاي مرتبط با صنعت هویت دیجیتال در حوزه «بیمه‌گری دیجیتال» و «بیمه‌گری باز» خواهد بود.  لازم به ذکر است سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال به همت شرکت برهان و با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. میهمانان چهاردهمین وبینار آقایان دکتر حمیدرضا پروازی، مدیر کسب‌وکارهای نوین بیمه تجارت نو، دکتر هاتف رسولی، مدیرعامل شرکت برهان و خانم مهندس فرشته احمدی، تحلیل‌گر ارشد هویت دیجیتال برهان هستند. در این رویداد به جایگاه سامانه‌های هویتی و هویت دیجیتال در صنعت بیمه پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه تجربه مشتری

از علاقه‌مندان به حوزه هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در وب‌سایت ایوند با ما همراه باشید. برای شرکت در ” وبینار تاثیر فناوری‌های نوظهور بر هویت دیجیتال “ بر روی لینک زیر کلیک بفرمائید یا گوشی خود را مقابل کد QR قرار دهید.

https://b2n.ir/borhanid1

وبینار هویت دیجیتال

علاقه‌مندان می توانند برای اطلاع از رویدادهای شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.