وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه تجربه مشتری

,
استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال

وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه تجربه مشتری به منظور آشنایی هر چه بیشتر مشتریان با تجارب بهره‌گیری از هویت دیجیتال در بانک‌ها برگزار خواهد شد. در عصر دیجیتال مشتریان تغییر ذائقه داده‌اند و علاوه بر سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی محصولات و خدمات، خواستار تجربه یکپارچه در تمامی کانال‌های تحویل محصول و خدمت هستند. این توقعات بجا هستند زیرا گسترش قابلیت‌های دیجیتال و دسترسی به داده‌های مشتریان و محصولات شرایطی را فراهم آورده‌اند که کسب‌وکارها بتوانند چنین انتظاراتی را پاسخ دهند. اما یکی از ضرورت‌های پاسخگویی به این نیازمندی‌ها، دستیابی به «قابلیت مدیریت هویت دیجیتال» است. تحول در تجربه مشتریان به این قابلیت وابسته است زیرا این قابلیت می‌تواند ملزومات سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی سفر مشتری را فراهم نماید.

جزییات برگزاری وبینار

در همین راستا، یک رویداد آنلاین با عنوان “استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه تجربه مشتری” در روز شنبه مورخ 24 مهرماه 1400 از ساعت 13:00 الی 14:00 برگزار خواهد شد. این رویداد هفتمین رویداد از “سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال” است که به همت شرکت برهان (راهبران هویت مجازی آینده) و با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. میهمانان هفتمین وبینار آقای دکتر پیام ناوی، مشاور ارشد تجربه مشتری و عضو فعال سازمان تجربه مشتری اروپا (ECXO) و آقای دکتر هاتف رسولی، مدیرعامل شرکت برهان هستند. در این رویداد ارتباط میان مدیریت هویت دیجیتال و تحول تجربه مشتریان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال در بانک‌ها

از علاقه‌مندان به حوزه هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای شرکت در وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه تجربه مشتری بر روی لینک زیر کلیک بفرمائید. یا گوشی خود را مقابل کد QR قرار دهید.

https://b2n.ir/borhanid1

وبینار هویت دیجیتال

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از رویدادهای شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *