شماره هفتم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

شماره هفتم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

شماره هفتم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محوریت هویت دیجیتال و مدیریت هویت و دسترسی اتباع خارجی طرح‌ریزی و تهیه شده است.

شماره هفتم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

سرمقاله این شماره از فصلنامه با موضوع ضرورت توسعه زیست‌بوم هویت دیجیتال افراد خارجی به رشته تحریر در آمده است. در بخش واژه‌نامه به مباحث مربوط به مدیریت هویت و فرآیندهای آن پرداخته شده است.

این شماره فصلنامه هویت دیجیتال در بخش چالش‌های هویت دیجیتال، مدیریت هویت اتباع خارجی و در بخش چالش‌های هویت دیجیتال در ایران، چالش‌های مربوط به مدیریت هویت افراد غیرایرانی را بررسی نموده است.

محتوای شماره هفتم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

مقالات مدیریت هویت متمرکز در اروپا، بلاک‌چین در خدمت پناهندگان، گزارشی از کنفرانس هویت و مدیریت مرزها، فناوری‌های احراز هویت در شناسایی اتباع خارجی، بررسی سیستم‌های مدیریت هویت سازمان ملل، بررسی موسسه سیاست‌گذاری مهاجرت آمریکا، بررسی سازمان بین‌المللی مهاجرت (IOM)، بررسی سند بین‌المللی مهاجرت (GCM)، بررسی استاندارد (FIDO) پرداخته است.

همچنین بررسی وب‌سایت وزارت کشور استرالیا و بررسی دوره آموزشی مدیریت هویت دیجیتال برای اقامت افراد غیرقانونی نیز در این شماره ارائه شده‌اند. بخش بررسی شرکت‌ها و راه‌حل‌های داخلی به بررسی سامانه یکپارچه امور اتباع و مهاجرین خارجی (سیام) در این شماره پوشش داده شده‌اند.

 

کاربران گرامی برای دانلود این شماره از فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال می‌توانند با صرف ۳۰ ثانیه زمان جهت ثبت نام به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه، می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.