وبینار مدل ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال در سازمان‌ها

,
مدل ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال

امروزه سازمان‌ها در راستای کاهش هزینه‌ها و دستیابی به مزیت رقابتی و ارائه خدمات در عصر دیجیتال ناگزیر به استفاده از روش‌های دیجیتال هستند در همین راستا یکی از گام‌های لازم، تحول در رویکردهای مدیریت هویت کاربران است. بنابراین آن‌ها با الزامات متعددی برای بهبود امنیت، حفظ حریم خصوصی و مدیریت هویت و دسترسی روبه رو هستند. از این رو انتظار می‌رود ابتدا به یک درک جامع و همه سویه از وضعیت کنونی سطح مدیریت هویت دیجیتال خود برسند. به همین منظور سنجش بلوغ هویت دیجیتال را می‌توان به عنوان اولین گام در شناخت وضع موجود، شناسایی نقاط قوت و ضعف و  تدوین نقشه راه تحول در مدیریت هویت دیجیتال یک بنگاه و سازمان دانست. این ارزیابی همچون قطب‌نمایی مسیر حرکت به سطح مناسب و مورد نیاز مدیریت هویت دیجیتال را برای سازمان مشخص می‌کند.

وبینار مدل ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال در سازمان‌ها

در همین راستا، توسط شرکت برهان یک رویداد آنلاین با عنوان ” وبینار مدل ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال در سازمان‌ها ” در روز شنبه مورخ 25 دی ماه 1400 از ساعت 13:00 الی 14:00 برگزار خواهد شد. این رویداد دهمین رویداد از “سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال” است که به همت شرکت برهان (راهبران هویت مجازی آینده) و با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. میهمانان دهمین وبینار آقای مهندس علیرضا قهرود، مشاور و مدرس راهکارهای امنیت سایبری، آقای دکتر هاتف رسولی، مدیرعامل شرکت برهان و آقای مهندس تورج اکبری، تحلیل‌گر ارشد هویت دیجیتال هستند. در این رویداد مدل‌ها و رویکردهای ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

از علاقه‌مندان به حوزه هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای شرکت در ” وبینار مدل ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال در سازمان‌ها بر روی لینک زیر کلیک بفرمائید. یا گوشی خود را مقابل کد QR قرار دهید.

https://b2n.ir/borhanid1

وبینار هویت دیجیتال

علاقه‌مندان می توانند برای اطلاع از رویدادهای شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *