فصلنامه هویت دیجیتال شماره هجدهم زمستان 1401

,
فصلنامه هویت دیجیتال شماره هجدهم زمستان 1401

شماره هجدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محتوای متنوعی به‌ویژه در حوزه هوش مصنوعی برای فصل زمستان 1401 منتشر شد.

فصلنامه هویت دیجیتال شماره هجدهم زمستان 1401

مروری بر محتوای فصلنامه شماره هجدهم

سرمقاله شماره هجدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با موضوع «درآمدی بر حاکمیت سایبری» به رشته تحریر درآمده است. در بخش تحلیل اسناد و قوانین، «بایدها و نبایدهای خط‌مشی‌گذاری هویت دیجیتال، بخش دوم» و در بخش حکمرانی، «حاکمیت یا حکمرانی سایبری؛ اهم و مهم؟» تشریح شده‌اند. «کاربرد هوش مصنوعی و هویت دیجیتال در شناسایی اخبار جعلی» در ادامه آورده شده است. مطابق روال معمول شماره‌های قبل، در بخش تقویم رویدادهای معتبر و جهانی هویت دیجیتال، رویدادهایی که تاریخ برگزاری آن‌ها در خرداد و تیرماه 1402 است، معرفی شده و سپس، در بخش معرفی رویدادهای برگزارشده، رویداد «Identity Week America 2022» مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه فصلنامه، «چارچوب اعتماد هویت دیجیتال نیوزلند» در بخش چارچوب اعتماد تشریح شده و در بخش راهبرد و رویکرد کشورها، «زیست‌بوم هویت دیجیتال کشور عمان» معرفی شده است.

پس از آن، دو بخش معرفی راهکارهای داخلی و خارجی هویت دیجیتال در فصلنامه وجود دارد که در بخش راهکارهای داخلی به معرفی «پلتفرم آیپا از شرکت آرمان رایان شریف» پرداخته شده و در بخش راهکارهای خارجی، «راهکار هویتی سیداس» بررسی شده است.

بیشتر بخوانید: فصلنامه هویت دیجیتال شماره هفدهم

«فناوری صفحه‌کلیدهای هوشمند» در بخش فناوری‌ها و «نقش هویت مصنوعی در تغییر مدیریت هویت و دسترسی به هویت دیجیتال» در بخش نقش هوش مصنوعی مورد بررسی قرار گرفته‌اند. در بخش استانداردها، «استانداردهای فنی برای سیستم‌های هویت قوی» و در بخش امنیت هویت‌محور «نقش هویت دیجیتال در فرآیند مدیریت ریسک سایبری» بررسی شده است. در آخرین بخش این فصلنامه با عنوان مقالات، مقاله «توسعه چارچوب معماری تحول دیجیتال با رویکرد هوش تجاری» معرفی شده است.

نسخه زمستان 1401 فصلنامه هویت دیجیتال را می‌توانید پس از عضویت رایگان از لینک زیر دریافت نمایید.

برای دسترسی به این محتوا لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *