فصلنامه هویت دیجیتال شماره پانزدهم بهار 1401

,
فصلنامه هویت دیجیتال شماره پانزدهم بهار 1401
فصلنامه هویت دیجیتال شماره پانزدهم بهار 1401

شماره پانزدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محتواهای متنوعی به ویژه در حوزه صنعت گردشگری و هویت دیجیتال برای فصل بهار 1401 منتشر شد. از این شماره، بخش‌های جدیدی با عناوین «تحلیل اسناد و قوانین» و «حکمرانی» به فصلنامه هویت اضافه شده است.

مروری بر محتوای فصلنامه شماره پانزدهم

سرمقاله شماره پانزدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با موضوع «هویت دیجیتال در حاکمیت فضای سایبر» به رشته تحریر درآمده است. پس از آن، سند «نظام هویت در فضای مجازی کشور» در بخش تحلیل اسناد و قوانین و «نقش هویت دیجیتال در حکمرانی دیجیتال» در بخش حکمرانی تشریح شده‌اند. همانند شماره‌های قبلی فصلنامه در سال 1400، در این شماره نیز خلاصه‌ای از نشست‌های تخصصی شرکت برهان با صاحب‌نظران و ذینفعان زیست‌بوم هویت دیجیتال در قالب وبینارهای تخصصی ارائه شده است. موضوعات نشست‌های برگزارشده در فصل بهار عبارتند از: «حرفه‌ای سازی صنعت هویت دیجیتال، بررسی سامانه‌های هویتی در صنعت بیمه، مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات».

بیشتر بخوانید: شماره دوازدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

در بخش تقویم رویدادهای معتبر و جهانی هویت دیجیتال، رویدادهایی که تاریخ برگزاری آن‌ها در فصل پاییز 1401 است، معرفی شده و سپس، در بخش معرفی رویدادهای برگزارشده، همایش «EIC 2022» مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه فصلنامه، «مدل راهنمای توسعه چارچوب اعتماد OIX برای هویت دیجیتال هوشمند» در بخش چارچوب اعتماد تشریح شده و در بخش راهبرد و رویکرد کشورها، «هویت دیجیتال کشور استونی» تبیین شده است. «کاربرد هویت دیجیتال در صنعت گردشگری» محتوایی است که در بخش کاربردها تشریح شده است.

پس از آن، دو بخش معرفی راهکارهای داخلی و خارجی هویت دیجیتال در فصلنامه وجود دارد که در بخش راهکارهای داخلی به معرفی «سامانه مدیریت بر دسترسی پارس‌پم» به عنوان یک راه‌حل مؤثر برای مدیریت، کنترل و نظارت بر فعالیت‌های کاربران پرداخته شده و در بخش راهکارهای خارجی، راهکار «Entrust» برای صنعت گردشگری بررسی شده است. فناوری «میز پذیرش مجازی در هتل‌ها» در بخش فناوری‌ها و «آمار هویت دیجیتال از نگاه صنعت گردشگری» در بخش از نگاه آمار بررسی شده‌اند. در بخش استانداردها به معرفی «استانداردهای فنی برای سیستم‌های هویت قوی» پرداخته شده و در نهایت، مقاله «تحلیلی بر تأثیرات متقابل ویروس کرونا و هویت دیجیتال» در بخش مقالات تشریح شده است.

برای دسترسی به این محتوا لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *