شماره یازدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

,
فصلنامه هویت دیجیتال شماره یازدهم بهار 1400

شماره یازدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محتوای اختصاصی در مورد زیست‌بوم هویت دیجیتال ایران برای فصل بهار 1400 تهیه شده است.

مروری بر محتوای شماره یازدهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

فصلنامه هویت دیجیتال شماره یازدهم بهار 1400

در بخش محصولات ایرانی، برای اولین بار نقشه‌ راهکارها و محصولات ایرانی در خوشه‌های سامانه‌های ملی، سخت‌افزار، هویت دیجیتال بانکی، مدیریت اعتبارنامه، گواهی دیجیتال، تائید هویت و مدیریت هویت و دسترسی ارائه شده است. این محصولات با دسته‌بندی و ظاهری زیبا نمایش داده شده و در شماره‌های بعدی که به فراخور هر فصل ارائه می‌شود آخرین تغییرات زیست‌بوم هویت دیجیتال کشور روی آن اعمال و به‌روزرسانی می‌شود.

بیشتر بخوانید: شماره نهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

از ابتدای سال 1400، شرکت برهان با همکاری معاونت پژوهشی و فناوری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس به طور میانگین هر ماه یک نشست تخصصی با صاحب‌نظران و ذی‌نفعان زیست‌بوم هویت دیجیتال برگزار می‌کند. انعکاس و خلاصه‌ای از این نشست‌ها در قالب مرور وبینارهای تخصصی شرکت برهان در بخشی با عنوان نشست‌ها ارائه می‌گردد.

این نشست‌ها با همکاری شرکت برهان و معاونت پژوهشی و فناوری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. در این شماره نیز نشست‌های برگزار شده در فصل بهار با موضوعات: «مدیریت هویت دیجیتال بسترساز تحول دیجیتال، چالش‌ها و روندهای مدیریت هویت دیجیتال در ایران و جهان و ضرورت مدیریت هویت دیجیتال برای کسب وکارها» گزارش شده است.

در ادامه در بخش رویدادها به رویداد مدیریت هویت و دسترسی سازمان ISMG، در بخش راهکارهای داخلی، راهکار شاکیلید و نرم‌افزار امضامی، در بخش راهکارهای خارجی، راهکار Signicat، در بخش کاربردها، هویت دیجیتال در صنعت هوانوردی، در بخش راهبرد و رویکرد کشورها، زیست‌بوم هویت دیجیتال استرالیا، در بخش فناوری‌ها، فناوری تشخیص هویت پهپادها و در بخش کتاب‌ها، کتاب Self-Sovereign Identity معرفی شده است.

کاربران گرامی برای دانلود فصلنامه‌ها می‌توانند با صرف ۳۰ ثانیه زمان جهت ثبت نام، به دانلود رایگان این محصولات مبادرت نمایند. همچنین برای دانلود این شماره از فصلنامه، می‌توانند با مراجعه به صفحه محصولات یا از طریق کلیک بر روی لینک زیر اقدام نمایند.

برای دسترسی به این محتوا لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *