وبینار جایگاه هویت دیجیتال در نظام حکمرانی دیجیتال

,

وبینار جایگاه هویت دیجیتال در نظام حکمرانی دیجیتال در تلاش است تا هویت دیجیتال را با رویکردی راهبردی مورد بررسی قرار دهد. همه‌گیری کووید-19 جایگاه راهبردی هویت دیجیتال در فضای سایبر کشورهای جهان را اثبات کرد. جایگاهی که دیگر نمی‌توان بر اهمیت آن تشکیک کرد. برای نمونه، هویت دیجیتال عملاً جزیی از یک اقتصاد نظارت‌پذیر و شفاف شده است. هویت دیجیتال همان‌طور که یک پدیده کاربردی است، به همان اندازه یک پدیده راهبردی نیز است. بنابراین هویت دیجیتال نیازمند یک نظام GRC دیجیتال (Digital Governance, Digital Risk Management, Digital Compliance) است. حکمرانی دیجیتال، مدیریت ریسک دیجیتال و انطباق دیجیتال از جمله نظام مورد نیاز برای مدیریت هویت دیجیتال هستند. نظامی یکپارچه و داده‌بنیان که به دنبال تنظیم‌گری و هدایت‌گری هویت دیجیتال در سازمان و کشور است.

جایگاه هویت دیجیتال در نظام حکمرانی دیجیتال

جزییات برگزاری وبینار

در همین راستا، توسط شرکت برهان یک رویداد آنلاین با عنوان ” جایگاه هویت دیجیتال در نظام حکمرانی دیجیتال ” در روز شنبه مورخ 30 بهمن ماه 1400 از ساعت 18:00 الی 19:00 برگزار خواهد شد. این رویداد یازدهمین رویداد از «سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال» است که به همت شرکت برهان (راهبران هویت مجازی آینده) و با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. میهمانان یازدهمین وبینار آقای دکتر مصطفی امینی، عضو مرکز مطالعات مدیریت دانشگاه تربیت مدرس، آقای دکتر هاتف رسولی، مدیرعامل شرکت برهان و آقای مهندس آژند، تحلیل‌گر ارشد حوزه سیاست‌گذاری و هویت دیجیتال هستند. در این رویداد به جنبه‌های حکمرانی هویت دیجیتال و جایگاه آن در حکمرانی دیجیتال پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه تجربه مشتری

از علاقه‌مندان به حوزه هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در وب‌سایت ایوند با ما همراه باشید. برای شرکت در ” وبینار جایگاه هویت دیجیتال در نظام حکمرانی دیجیتال “ بر روی لینک زیر کلیک بفرمائید یا گوشی خود را مقابل کد QR قرار دهید.

https://b2n.ir/borhanid1

وبینار هویت دیجیتال

علاقه‌مندان می توانند برای اطلاع از رویدادهای شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *