وبینار حرفه‌ای‌سازی صنعت هویت دیجیتال

,
حرفه‌ای‌سازی صنعت هویت دیجیتال

وبینار حرفه‌ای‌سازی صنعت هویت دیجیتال با هدف فرهنگ‌سازی و آشنایی هر چه بیشتر علاقه‌مندان با پتانسیل‌های هویت دیجیتال به عنوان یک صنعت نوپا برگزار می‌شود.

شرکت برهان در سال گذشته 12 رویداد با عناوین مختلف به منظور ترویج مفاهيم مرتبط با هویت دیجیتال و مدیریت آن برگزار کرده است. ضمن تشكر از بازخوردهاي مثبت مخاطبان محترم،‌ در سال جديد نيز به منظور كمك به ساختاردهی و شکل‌دهی صنعت هویت دیجیتال كشور اين شركت قصد دارد سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال را ادامه دهد.

صنعت هویت دیجیتال

انفجار دیجیتال و نوآوری‌های عصر جديد، مفهوم هویت را بیش از هر زمان دیگری تحت تاثیر قرار داده است. این تغییرات منجر به تحولات اساسی در صنعت هویت شده است. یکی از چالش‌های اساسی در این زمینه ایجاد مشاغل و حرفه‌های جدید مرتبط با هویت دیجیتال است. برهمین اساس یکی از اقدامات بنیادین به منظور ساماندهی این صنعت، حرفه‌ای‌سازی و تدوین هرم شایستگی است.

جزییات برگزاری وبینار

در همین راستا، رویداد سیزدهم در روز شنبه 27  فروردین ماه 1401  با عنوان «وبینار حرفه‌ای‌سازی صنعت هویت دیجیتال» از ساعت 14:00 الی 15:00 برگزار خواهد شد. این رویداد سرآغازی برای تبیین هر چه بهتر مشاغل و حرفه هاي مرتبط با صنعت هویت دیجیتال در عصر دیجیتال خواهد بود.  لازم به ذکر است سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال به همت شرکت برهان و با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. میهمانان سیزدهمین وبینار آقایان دکتر محمد حسن‌زاده، معاون پژوهشي و فناوری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس، دکتر هاتف رسولی، مدیرعامل شرکت برهان و خانم مهندس زهرا میرزاحسین، تحلیل‌گر ارشد هویت دیجیتال برهان هستند. در این رویداد به مديريت هویت دیجیتال به عنوان یک حرفه نگاه می‌شود و به موارد مرتبط با حرفه‌ای‌سازی صنعت هویت دیجیتال پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه تجربه مشتری

از علاقه‌مندان به حوزه هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در وب‌سایت ایوند با ما همراه باشید. برای شرکت در ” وبینار تاثیر فناوری‌های نوظهور بر هویت دیجیتال “ بر روی لینک زیر کلیک بفرمائید یا گوشی خود را مقابل کد QR قرار دهید.

https://b2n.ir/borhanid1

وبینار هویت دیجیتال

علاقه‌مندان می توانند برای اطلاع از رویدادهای شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.