مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات

وبینار مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات

وبینار مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات به منظور بررسی پتانسیل‌های هویت دیجیتال برای بهبود ساختار مالیاتی کشورها برگزار می‌شود. مالیات به عنوان یک بخش از درآمدهاي دولت نقش مهمی در اقتصاد هر کشور دارد. امروزه نقش نظام‌های مالیاتی در تأمین درآمدها از محل وصول منابع مالیاتی بر هیچکس پوشیده نیست. روند تکاملی تشخیص مالیات در سـطح کشورهاي پیشرفته جهان نشان‌دهنده کاهش استفاده از ابزارهاي نوین  جهت تشخیص مالیات و روی‌آوری به استفاده از مالیات الکترونیکی است.

مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات - اسلایدر

جزییات برگزاری وبینار

هویت دیجیتال یک عنصر کلیدی صنعت مالیات در عصر دیجیتال است. استقرار یک نظام مدیریت هویت دیجیتال منجر به شناسایی و احراز دقیق مؤدیان مالیاتی شده و درآمدها، هزینه‌ها، حساب‌های بانکی، املاک و خریدوفروش‌ها در یک سیستم مکانیزه و یکپارچه مشخص می‌شود. این امر علاوه بر کاهش جرایم و فرار مالیاتی منجر به صرفه‌جویی قابل ملاحظه در هزینه‌ها می‌شود. در همین راستا، رویداد پانزدهم در روز شنبه 28  خرداد ماه 1401  با عنوان «وبینار مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات» از ساعت 14:00 الی 15:00 برگزار خواهد شد.

این رویداد سرآغازی برای تبیین هر چه بهتر مشاغل و حرفه‌هاي مرتبط با صنعت هویت دیجیتال در صنعت مالیات خواهد بود. لازم به ذکر است سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال به همت شرکت برهان و با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. میهمانان پانزدهمین وبینار آقایان مهندس احمد احمدی رفیع، مدیر ارشد توسعه سامانه‌های بانکی و پرداخت، دکتر هاتف رسولی، مدیرعامل شرکت برهان و خانم دکتر شیوا جلالی، تحلیل‌گر ارشد هویت دیجیتال برهان هستند. در این رویداد ضمن بررسی چالش‌ها و مشکلاتی از قبیل پرداخت کم مالیات، عدم ثبت‌نام برای مالیات، استفاده از چند شناسه مالیاتی و جعل هویت مالیات‌دهندگان به  نقش استقرار مدیریت هویت دیجیتال در صنعت مالیات پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه تجربه مشتری

از علاقه‌مندان به حوزه هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در وب‌سایت ایوند با ما همراه باشید. برای شرکت در ” وبینار تاثیر فناوری‌های نوظهور بر هویت دیجیتال “ بر روی لینک زیر کلیک بفرمائید یا گوشی خود را مقابل کد QR قرار دهید.

https://b2n.ir/borhanid1

وبینار هویت دیجیتال

علاقه‌مندان می توانند برای اطلاع از رویدادهای شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *