مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک

وبینار مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها

وبینار مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها به منظور بررسی پتانسیل‌های هویت دیجیتال در توسعه مشتری‌داری در نئوبانک‌ها برگزار می‌گردد. اصطلاح نئوبانک برای اولین بار در سال 2017 برای توصیف ارائه دهندگان خدمات مالی مبتنی بر فناوری‌های نوین به‌ کار برده شد اما مفهوم نئوبانک، بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ ظهور کرد و با ایجاد میدان رقابت با بانکداری سنتی، نیاز به شعبه‌های فیزیکی بانک را کنار زد و اکنون در برخی کشورهای جهان تصویری متفاوت از بانکداری را آفریده است.

هویت دیجیتال در نئوبانک

جزییات برگزاری وبینار

تضمین امنیت یکی از دغدغه‌های اصلی تراکنش‌های مالی و خدمات بانکی است. هویت دیجیتال یک عنصر کلیدی برای ارائه خدمات بانکی و تضمین امنیت در رویکردهای نوینی همچون نئوبانک‌ها در عصر دیجیتال است. بهره‌مندی از گوشی‌های هوشمند، روش‌های احراز هویت غیر حضوری و کنترل هوشمندانه دسترسی از عمده مسائل مرتبط با هویت در نئو بانک‌ها است. در همین راستا، رویداد شانزهم در روز شنبه 25  تیر ماه 1401  با عنوان «وبینار مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها» از ساعت 14:00 الی 15:00 برگزار خواهد شد.

این رویداد در راستای تبیین هر چه بهتر نقش مدیریت هویت دیجیتال در صنعت بانکداری و رویکردهای نوین بانکداری همچون بانکداری دیجیتال و بانکداری باز به خصوص نئو بانک‌ها خواهد بود. لازم به ذکر است سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال به همت شرکت برهان و با همکاری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. میهمانان شانزدهمین وبینار آقایان دکتر مصطفی ثابتی، مشاور بانکداری دیجیتال، دکتر هاتف رسولی، مدیرعامل شرکت برهان و مهندس تورج اکبری، تحلیل‌گر ارشد هویت دیجیتال برهان هستند. در این رویداد به اهمیت و جایگاه مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها پرداخته خواهد شد.

بیشتر بخوانید: وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال در بانک‌ها

از علاقه‌مندان به حوزه هویت دیجیتال دعوت می‌شود تا در این رویداد ما را همراهی نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در وب‌سایت ایوند با ما همراه باشید. برای شرکت در “وبینار مدیریت هویت دیجیتال در نئوبانک‌ها” بر روی لینک زیر کلیک بفرمائید یا گوشی خود را مقابل کد QR قرار دهید.

https://b2n.ir/borhanid1

وبینار هویت دیجیتال

علاقه‌مندان می توانند برای اطلاع از رویدادهای شرکت برهان در حوزه مدیریت هویت دیجیتال فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

اطلاع‌رسانی در مورد رویدادها

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.