شماره چهاردهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال

,
فصلنامه هویت دیجیتال شماره چهاردهم زمستان 1400
فصلنامه هویت دیجیتال شماره چهاردهم زمستان 1400

شماره چهاردهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با محتواهای متنوعی به‌ویژه در حوزه صنعت بیمه و هویت دیجیتال برای فصل زمستان 1400 منتشر شد.

مروری بر محتوای فصلنامه شماره چهاردهم

سرمقاله شماره چهاردهم فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال با موضوع «ضرورت تدوین الزامات به‌کارگیری هوش مصنوعی در حوزه هویت دیجیتال» به رشته تحریر درآمده است. همانند شماره‌های قبلی فصلنامه در سال 1400، در این شماره نیز خلاصه‌ای از نشست‌های تخصصی شرکت برهان با صاحب‌نظران و ذی‌نفعان زیست‌بوم هویت دیجیتال در قالب وبینارهای تخصصی ارائه شده است. موضوعات نشست‌های برگزارشده در فصل زمستان عبارتند از: «مدل ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال در سازمان‌ها، جایگاه هویت دیجیتال در نظام حکمرانی دیجیتال، تأثیر فناوری‌های نوظهور بر هویت دیجیتال».

بیشتر بخوانید: کاربردهای هویت دیجیتال در صنعت بیمه

در ادامه فصلنامه، مبانی و مفاهیم چارچوب اعتماد در بخش «چارچوب اعتماد» تشریح شده و سپس، در بخش معرفی رویدادهای برگزارشده، همایش IGF 2021 مورد بررسی قرار گرفته است. در بخش تقویم رویدادهای معتبر و جهانی هویت دیجیتال نیز رویدادهایی که تاریخ برگزاری آن‌ها در بهار و تابستان 1401 بوده، معرفی شده است. دو بخش معرفی راهکارهای داخلی و خارجی هویت دیجیتال در فصلنامه وجود دارد که در بخش راهکارهای داخلی به معرفی «درگاه احراز هویت احرازشو» به عنوان پلتفرم احراز هویت آنلاین، پرداخته شده و در بخش راهکارهای خارجی، راهکار «OneSpan» برای صنعت بیمه، بررسی شده است.

بیشتر بخوانید: وبینار بررسی سامانه‌های هویتی در صنعت بیمه

«کاربرد هویت دیجیتال در نظام بیمه» در بخش کاربردها تشریح شده و در بخش راهبرد و رویکرد کشورها، «زیست‌بوم هویت دیجیتال کشور چین» تبیین شده است. در بخش فناوری‌ها، «فناوری هویت دیجیتال برای کاربران روشن‌دل» و در بخش آمار، «آمار چالش‌های هویت دیجیتال از نگاه جهانی» مورد بررسی قرار گرفته است. در بخش درباره برهان نیز به معرفی «بخش مشاوره شرکت برهان» پرداخته شده و در نهایت، کتاب «انقلاب شناسایی: آیا می‌توان از شناسه دیجیتال برای توسعه استفاده کرد»، در بخش کتاب‌ها تشریح شده است.

برای دسترسی به این محتوا لطفاً به حساب کاربری خود وارد شوید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *