مدل ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال

وبینار مدل ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال در سازمان‌ها با هدف شناسایی راهکارهای کاهش هزینه‌ها و دستیابی به مزیت رقابتی برگزار می‌شود.

چالش‌های مدیریت هویت دیجیتال با ظهور متاورس

وبینار چالش‌های مدیریت هویت دیجیتال با ظهور متاورس به دنبال بررسی آینده پیش روی هویت دیجیتال با توسعه دنیای فناوری-محور است. تخصیص بودجه 50 میلیون دلاری فیس‌بوک برای توسعه طرح راهبردی متاورس و تغییر برندش به متا (Meta) تب «فناوری همزاد دیجیتال» و «فناوری واقعیت توسعه یافته» در جهان افزایش یافت.

استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه امنیت

وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه امنیت با هدف بررسی چالش‌های امنیتی استقرار هویت دیجیتال برگزار می‌شود. هویت امن یکی از چالش‌های اساسی در عصر دیجیتال برای کسب‌وکارها و مشتریان است. از مهم‌ترین دلایل اهمیت‌ یافتن مدیریت هویت و دسترسی مشتری می‌توان به افزایش نقض امنیت و حریم خصوصی، افزایش تقلب و جعل هویت و عدم امکان ارائه خدمات الکترونیکی به‌صورت امن اشاره کرد.

استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال

رویداد آنلاین با عنوان “استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه تجربه مشتری” در روز شنبه مورخ 24 مهرماه 1400 از ساعت 13:00 الی 14:00 برگزار خواهد شد.

فصلنامه-تخصصی-هویت-دیجیتال

اهداف و سیاست‌های فصلنامه تخصصی هویت دیجیتال در هنگام طرح‌ریزی، با یک استراتژی با سه گام تعریف شد. هدف گام اول، آشنایی مخاطب با مفاهیم اولیه، اجزاء و عناصر اصلی زیست‌بوم هویت دیجیتال و تشریح رویکردهای جهانی مدیریت هویت و دسترسی بود که در سال اول مورد نظر قرار گرفت. در واقع در این گام تلاشی صورت پذیرفت تا ادبیات هویت دیجیتال به صورت صحیحی در کشور جاری گردد.

وبینار استقرار نظام هویت دیجیتال در بانک‌ها

وبینار استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال در بانک‌ها به عنوان ششمین رویداد از سلسله وبینارهای مدیریت هویت دیجیتال برگزار می‌شود. بانکداری نوین در حال رویایی با مفهومی به نام هویت دیجیتال است. همچنین اتفاقات اخیر اهمیت این مهم را در نگاه بانکی افزایش داده است. بر اساس بررسی‌های انجام شده می‌توان به این نتیجه رسید […]

وبینار احراز هویت در صنعت بانکی

وبینار احراز هویت در صنعت بانکی با هدف بررسی چالش‌ها و پیشرفت‌های اخیر در حوزه احراز هویت در بخش مالی و رویکردهای پیش روی این بخش برگزار خواهد شد. یکی از پیش‌نیازهای حیاتی برای ارائه خدمات آنلاین و غیرحضوری به مشتریان در بانک‌های کشور، هویت دیجیتال است. مدیریت هویت دیجیتال به بانک‌ها کمک می‌کند تا […]

وبینار هویت مبتنی بر بلاکچین: تسهیل هم‌پیمانی سازمانی با همکاری شرکت برهان، دانشگاه تربیت مدرس و بنیاد ققنوس در 26 تیرماه برگزار خواهد شد. پیدایش فناوری‌های دفاتر کل توزیع‌شده همچون فناوری زنجیره بلوکی، نسل جدیدی از «سیستم‌های توزیع‌شده» را پدید آورده است که تاثیرات تحولی چشمگیری بر پدیده‌ها، سازمان‌ها، بازارها و صنایع گوناگون دارد. یکی […]

مدل ارزیابی بلوغ مدیریت هویت دیجیتال
استقرار نظام مدیریت هویت دیجیتال از دیدگاه امنیت